| gab0ru a întrebat:

Mi.am reinstalat windowsul recent. Am instalat driverul de la placa video dar cand dau click dreapta pe computer,apoi manage, system tools si device manager imi apare mobile Intel(r) 4 series express chipset family cu semnul exclamarii galben inainte. Iar de ex couter-strike grafica se vede rau.
Cum rezolv aceasta probleme? Ofer funda

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra aici: http://www.ma-config.com/en
Dai: "Start the detection"
O sa-ti ceara sa sa instalezi un programel. Dupa ce-l downloadezi il instalezi si dai iarsi "Start the detection"si dupa ce termina intri in "My drivers". Acolo vei gasi tot ce trebuie sa instalezi ulterior si cele mai noi.

| Spaz472 a răspuns:

Daca ai windows 7 activat du-te la windows update si lasa-l sa instaleze ce are nevoie. Succes!