| creativeboy a întrebat:

Mi-am sters contul pe facebook si vreau "sa revin". asa ca m-am logat si am dat sa primesc pe mail link de confirmare. am intrat si n-am primit nimic. am veificat peste tot. (pe mailul pe care este facut facebookul). de ce nu primesc mail de confirmare?

2 răspunsuri:
| McO a răspuns:

Mai așteaptă puțin și verifică din nou. Uită-te și la Spam. Dacă tot nu primești nimic, dă să-ți mai trimită o dată link-ul.

| creativeboy explică (pentru McO):

Am dat de vreo 20 de ori. si am asteptat 1 luna. si n'am primit nimic