| tiktak44 a întrebat:

Mi-am tras de en ori nfs carbon si de fiecare data cand il instalez bag craku deschid jocu si imi apare u casuta cu send eror report si don`t send iar eu raman tris, spuneti-mi ce sa fac ca sa imi mearga jocul, am cerintele de sistem necesare pls

1 răspuns:
| WeeD a răspuns:

Nu e bun craku`. Asa imi facea si mie la Most Wanted. Am descarcat multe crak`uri si tot asa. Pana la urma mi l-a dat cineva care avea si el Most Wanted si ii mergea. Bafta!