| Ciuca_Andrei_1985 a întrebat:

Mi-am uitat contul de Steam stiu username 101andre dar nu mai stiu emailul si nu stiu cum sa-l aflu alt cumva am un paysafe care l-am bagat sa im iau cs go si am inteles ca il poti afla cu codul de la paysafe nu stiu a fost furat nu stiu ma puteti ajuta am intrebat pe forum dar nu raspunde nimeni

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Faci un tichet celor de la steam si te vor ajuta ei
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=1223-qroc-4460

| Ciuca_Andrei_1985 explică (pentru Intruder19):

Am
incercat si nu raspunde nimeni

| Intruder19 a răspuns (pentru Ciuca_Andrei_1985):

Dureaza ceva timp, sunt sute de mii de useri care folosesc serviciul de support. Dureaza de la cateva ore la cateva zile.

| Ciuca_Andrei_1985 explică (pentru Intruder19):

Si alt cumva nu pot afla cu paysafe cardul