| Gaby_Popa_1998 a întrebat:

Mi-ar merge battlefield pe ram de 3GB,placa video, procesor Procesor AMD Athlon II X3 450 Box 3Ghz, si placa video nVIDIA getforce 210 1GB?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| danteewerr a răspuns:

Nu vreau să te dezamăgesc, dar, scrie și tu ce battlefield vrei sa joci? Dacă vrei să joci Battlefiled 3, nu are cum să-ți meargă acest joc decăt sacadat și aiurea. Eu am corei5, 6 giga de ram placă video 256 biți lățimea la bandă și parcă tot mai este loc de și mai bine, mă refer la battelfield 3 desigur. Pe viitor dacă vrei să mai joci jocuri, incearcă să-ți bagi windowos pe 64 biti, și mai pune măcar 6 giga de memorie ram să fie acolo, că nu se știe la ce folosește pe viitor.