| GolopențaAdrian a întrebat:

Mi-ar merge GTA 4? Cu placa video de 1549 mb, 4 gb ram si procesor Intel celeron 1007U de 1, 5 ghz

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Vezi aici cerinţe minime de sistem pentru GTA 4:
http://www.realitatea.net/......81166.html

11 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea sunt sigur. Probabil in putini FPS o sa mearga.

| alexandrualind a răspuns:

Iti merge!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut in link-ul ce ti l-a dat faramatania la cerinte recomandate?

Processor: Intel Core 2 Quad 2. 4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz

Unde-i 1, 5 si unde e 2, 4? La cerinte minime ar merge dar se incalzeste dupa cum discutam intr-o intrebare anterioara.

| GolopențaAdrian explică (pentru anonim_4396):

Da am vazut si ma gandesc ca se poate

| Adbbmsh a răspuns:

Iti va merge fara probleme.

| ANONIMVGB a răspuns:

Îți merge cu siguranță fără probleme!

| SketchFEVER a răspuns:

FPS-urile sunt Frames Per Second=Cadre pe secunda.Gandestete ca fiecare joc se misca in poze, ca si cand rasfoiesti un caiet, acelea sunt FPS-urile, cu cat mai multe cu atat merge jocul mai fluent.

| Baiatrau12 a răspuns:

Nu. o sa iti faca probleme grafice, am aproape aceleasi specificatii ca ale tale doar ca am procesorul putin mai mare si placa video de 2 si tot mi-a facut figuri

| GolopențaAdrian explică (pentru Baiatrau12):

Atunci de unde sa descarc Age of Empires 3