| anonim_4396 a întrebat:

Mi-ati putea povestii ca un rezumat care e povestea de la Gta SA?(cum e la fiecare misiune un filmulet, de la alea povestitimi toata povestea)

Răspuns Câştigător
| ItzRivenGod a răspuns:

Pai e cam asa....Acum cativa ani in 1995(asa e povestea) ai plecat in Libery City(Orasul din Grand Theft Auto 3)si te intorci inapoi in Los Santos(San Andreas cuprinde 3 orase:Los Santos, San Fiero, Las Venturas)dar cand sa ajungi politia te ia pe sus si iti fura banii si bagajul si te lasa in teritoriul inamic.In acest joc esti un personaj numit Carl Jhonson sau CJ.Esti negru dar nu prea conteaza.In acent joc afli ca mama lui CJ a fost omorata dar nu stii de cine si treci prin multe misiuni si probleme cu gangsteri inamici pentru a afla cine ti-a omorat mama. Misiunile sunt grele, ai si parti interesanta, gangsteri de partea ta, masini faine, motociclete si cateva motoare faine.Treci prin toate cele 3 orase dar in final afli ca unul din prietenii tai buni ti-a ucis de fapt mama si te intorci in primul oras (Los Santos)pentru a-l ucide.Jocul are o grafica buna, nu ai nevoie de un super computer sa iti mearga perfect(al meu e cam nasol si vechi dar nu am probleme cu jocul respectiv). Jocul are cam 4. 30 gb.Cauta pe Google jocul dar instalarea va fi putin enervanta.Iti urez bafta si sper sa devii si tu un jucator de San Andreas!

| anonim_4396 explică (pentru ItzRivenGod):

Eu l-am terminat dar vroiam sa inteleg mai bine jocul ca nu l-am inteles in intregime.ms mult

1 răspuns: