| Nikolassss a întrebat:

Mi~s-a furat contul de steam cu tot cu parola si intrebare secreta a fost mutat pe alt email, am facut ticket la steam.support si astept un raspuns de la ei, voi ce credeti il voi recupera inpoi sansele sunt mici? Funda! Ajutati~ma

Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Daca ai destule dovezi sa le arati ca era contul tau, atunci il recuperezi fara probleme.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Sincer, nu cred ca mai poti recupera acel cont furat. Macar de aveai ceva dovezi.