| GigiFortza a întrebat:

Mi s-a inatamplat o chestia grozanica, mi-a murit calu' pe metin si n-am iarba, adica am fumat-o pe care o aveam, dar am incercat sa ii dau iarba dar nu vroia sa intre in joc, insa a venit un baiat si mi-a zis ca o sa-l invie Iisus dar am vazut la unu' pe Youtube ca nu e asa ajutati-ma nu stiu ce sa fac cu calul meu, il iubeam...!?

1 răspuns:
| Asul11 a răspuns:

Exprima-te mai clar! Iarba de pe metin e de 3 feluri si e cate una pentru fiecare fel de cal.
Iarba maimutei usoare - pentru cal incepator
Iarba maimutei normale -pentru cal avansat
Iarba maimutei puternice - pentru cal militar
Trebuie sa ai iarba necesara in inventar apoi sa te duci la grajdar si alegi 'resusciteaza calul' sau ceva de genul. Nu mi s-a intamplat decat pe private. Daca nu merge nici asa inseamna ca iubitul tau cal este pierdut pentru totdeauna.
Si nu te atasa de cai. Eu am invatat asta dupa ce am pierdut 2 conturi cu cal armat.