| Rawrrr69 a întrebat:

Mi sa furat un cont in imvu mai demult si acum se poate recupera chiar daca tio schimbat emailul si asa mi so intamplat si acum cand trimit la forgot password imi spune ca nu exista emailul in baza de dat si...as vrea trebuie mult contul inapoi cine ma poate ajuta puppy dog eyes? FUNDA la cel care mo ajutat cel mai mult adica sa am din nou contul

Răspuns Câştigător
| SoseticaViolet a răspuns:

Nu mai poti sa iti recuperezi parola trebuia sa ai macar mess-ul vechi. Sper ca te-am ajutat FUNDA?