| Maopiscopulesculeandra a întrebat:

Mi-sa stricat calculatorul si i-am refacut windowsul, si am avut si inca am FIFA14 pt ca l-am salvat in D.
Cand incep sa joc un meci, cam peste 2min imaginea incepe sa se miste si arbitrul da numai cartonase rosii tot meciul cand ating foarte usor.

Acum vine intrebarea: Cum rezolv problema cu imaginea si cu arbitrul care da numai cartonase rosii?

1 răspuns:
| lBroken69 a răspuns:

E un bug ca să zic aşa.
Şi eu l-am avut.
Tot ce trebuie să faci este să iei un crack de pe net şi să-l bagi în folderul jocului.