| Aud_Culori_Vad_Sunete_1997 a întrebat:

Mi se incarca greu chestia aia cu Americans Megatron am windows 7 si se incarca greu chestia aia dinainte de windows si dupa ce se incarca imi apare F1 to resume apas F1 si dupa imi apare un scris...dau restart aceeasi poveste... dupa vreo 7-8 restarturi mi se aprinde.
Ce trebuie sa fac pentru ca sa mearga la fel ca inainte(adica intra direct windows-ul)

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Lol, Megatron! Nu cred ca ai calculator marca Transformers, asa ca e American Megatrends(http://en.wikipedia.org/wiki/American_Megatrends). "Un scris" ala ce e mai exact? Ia frumos si noteaza mesajul, dupa aia revino.

| assul95 a răspuns:

Pai din cate stiu eu trebuie sa setezi ceasul din bios asa pateam si eu si acum imi merge