| AlinaAlyna a întrebat:

Mi se tot stinge laptopul DE CE straight face?

Răspuns Câştigător
| AlinaAlyna explică:

Pe spatele laptopului este o parte prin care iese un aer cald, incearca sa nu astupi acea parte.Eu pun sub laptop un suport, ca sa stea putin ridicat fata de suprafata pe care este asezat.
Daca esti dispusa sa cheltui bani, iti recomand un cooler extern pentru laptop:
http://www.shopu.ro/notebook-cooler-p-1354.html

3 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Din cauza ca se supraincalzeste, si mie mi se intampla. happy

| AlinaAlyna explică (pentru BlackVeil):

Si ce ar trebui sa fac?

| AlinaAlyna explică (pentru AlinaAlyna):

Pe spatele laptopului este o parte prin care iese un aer cald, incearca sa nu astupi acea parte.Eu pun sub laptop un suport, ca sa stea putin ridicat fata de suprafata pe care este asezat.
Daca esti dispusa sa cheltui bani, iti recomand un cooler extern pentru laptop:
http://www.shopu.ro/notebook-cooler-p-1354.html

| 192837 a răspuns:

Verifica daca e bun incarcatorul(adica daca incarca tot timpul ) astfel se poate descarca usor, daca nu inseamna ca ai captat ceva virus... reinstaleaza`ti windows`ul :*:*!