| HHMarius a întrebat:

Miam bagat Gta 4 si imi merge sacadat! DE CE? Am un procesor de 3. 0Ghz 8GB RAM si Placa video de 2GB. dc merge sacadat ca sunt peste cerintele Jocului?

Răspuns Câştigător
| Em1neM a răspuns:

Da poate fi mie merge destul de bine pe 512 mb ram si am windows xp ...deci daca nai virusi e din windows ca 7 e pretentios la unele jocuri mie xp imi place. funda?

3 răspunsuri:
| Em1neM a răspuns:

Nu. ie bun pc-u, eventual are ceva virus.

| HHMarius explică (pentru Em1neM):

Sunt sigur ca n-am virusi, Pote fi din cauza ca am Windows7. La cerintele jocului cere windows Vista sau XP. Oare sa fie din cauza asta?

| Sofer a răspuns (pentru HHMarius):

Instaleaza acest patch "Grand.Theft.Auto.IV.Update 1.0.7.0 -Razor1911" si iti garantez ca iti va merge perfect!

| Em1neM a răspuns (pentru HHMarius):

Da poate fi mie merge destul de bine pe 512 mb ram si am windows xp ...deci daca nai virusi e din windows ca 7 e pretentios la unele jocuri mie xp imi place. funda?