| Naposim a întrebat:

Miam descarcat metin2 light dau sa intre si imi apare o casuta care scrie ceva in chineza! Ce nu am facut bine de ce nu mere? Raspunsul care m-a lamurit primeste

5 răspunsuri:
| conducatorul8888 a răspuns:

E simplu nu l-ai luat bine si acolo in chineza scrie eroare la conectare asa casa sti! funda?

| Naposim explică:

Da ce sa fac sa-l iau bine

| Serban_Luis_1996 a răspuns:

Uite asa apare la inceput dupa ce intri stiu iti da eroare la conectare la server dai X unde scrie in chineza si dai din nou si nu iti mai apare Crede-ma asa mi se intampla si mie.Sigur iti va merge daca dai x si intri din nou Funda!?