| ReDIoNuT a întrebat:

MINECRAFT: am downloadat minecraftul si vreau sa intru si eu pe multiplayer,,, si trebuie sa ma loghez pe cont,,, pe mojang m-am logat si merge dar cand intru pe minecraft si scriu username si password imi da o eroare si o varianta: play offline,,, si eu vreau sa joc online,,, adica sa ma loghez totusi,,, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Deea_Andreea_1995_FbuQ a răspuns:

Trebuie sa downloadezi un server si sa intri apoi sa te joci sau sa pui adresa de server la minecraft

| cos34 a răspuns (pentru Deea_Andreea_1995_FbuQ):

Buna da de unde dawlandezi server minecraft 1.4.6 ca sa joc multiplaier