| TheMLG a întrebat:

Mouse gaming wireless vs mouse gaming wired. Care e mai bun si de ce?

Răspuns Câştigător
| Rando a răspuns:

In scenariul in care esti un MOBA player, de fapt la orice joc, si ti se duce bateria de la minunatul mouse gaming wireless nu o sa fii atat de fericit cu el.Iti recomand mouse-ul wired pentru o experienta de gaming mai placuta.

| TheBadass a răspuns (pentru Rando):

Ba nu e adevarat si cu wireless e mistouitepe asta : Logitech perfomance mouse mx asta bate toate mousurile!