| Bărbosu321 a întrebat:

Mouseul de gaming MARVO merge cateva secunde sau minute apoi acesta se blochează si in acelasi timp se aude un sunet ca si cum introduc USB dupa cateva sec revine cel mai mult se blocheaza atunci cand ridic mousul de pe suprafata pe care este anutor va rogggg!

Răspuns Câştigător
| PaulSergiu a răspuns:

Posibil sa aiba o problema cu firul nu face un contact in interior la mouse. Daca e asa din fabrica il poti returna

| Bărbosu321 explică (pentru PaulSergiu):

Il duc azi la garantie, oare imi da altul sau incearca sa il repare?

| PaulSergiu a răspuns (pentru Bărbosu321):

Teoretic ti-l inlocuiesc daca constata pe loc ca e defect, daca nu astepti!