| AlexanderTheG a întrebat:

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact sau Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 2
Care vi se pare mai tare? si de ce?

Răspuns Câştigător
| MinatoSan a răspuns:

1. la naruto shippuden ultimate ninja storm 2 calitatea la imagini e mult mai buna.
2.in naruto shippuden ultimate ninja storm 2 sunt mai multe personaje.
3.in naruto shippuden ultimate ninja storm 2 in story mode luptele sunt mult mai interesante, in deosebi luptele boss.
4.in naruto shippuden ultimate ninja storm 2 abilitatile sunt mai interesante.
5.in naruto shippuden ultimate ninja storm 2 e mult mai interesant, fiindca poti umbla prin sat, prin konoha s-au chiar te poti duce in altete tinuturi, ca tinutul nisipului. acest joc nu te poate plictisi niciodata!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda e cam greu naruto ultimate ninja storm 2 naruto ultimate ninja impact e cam usor

| Raggy a răspuns:

Sincer,grafica la Ultimate Ninja Storm 2 mi se pare mai buna ca la Ultimate Ninja Impact. big grin

| AlexanderTheG explică (pentru Raggy):

Sa stii ca asa e, e de cateva ori mult mai tare storm 2 decat ultimate impact.
Iar in caz ca cineva vrea sa incerce ultimate impact pe PC, sa il ia de aici www.narutofan.forumulmeu.ro

| Cristian2003 a răspuns (pentru AlexanderTheG):

Ca sa jucam jocul trebuie sa dam bani?