| Zet_Robert_1997 a întrebat:

Neata! Eu pana acum purtam casti de telefon la Pc! Dar recent mi-am luat casti de gaming si mi se par grele, ma dor muschi de la gat, si parca urechile le simt ciudate cand imi pun castile pe cap! E normal? Pentru ca am venit de pe casti mici, si deodata pe casti mari? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Înseamnă că nu prea sunt compatibile cu forma capului tău.

| Zet_Robert_1997 explică (pentru SilviaDulcik):

Nu ma refer la forma, ci la auz! Asta vreau sa zic! P.S. nu dau castile tare, le tin doar cat sa aud! Mersi oricum pentru acest raspuns! happy