| ginnungagaap a întrebat:

Neata. Mi-am adus aminte de un joc de pe browser de acum vreo 5-10 ani legat de corabii in care trebuia sa cumperi vele, punti, tunuri, ghiulele sau alte barci, fregate, etc dar am uitat numele lui. Cine imi spune numele jocului primeste funda!

2 răspunsuri:
| Copila2016 a răspuns:

Probabil acel joc era pe Facebook, dar, din păcate l-au șters. Dar îți recomand Pirate101.

| ginnungagaap explică (pentru Copila2016):

Nu era pe Facebook. Era pe un website separat, adica numai al jocului.