| CatalinAndrey98 a întrebat:

Neata TPU eu sunt CaTa si astazi am si eu o problema cu internetul sa spun mai detaliat :
Eu am internet de la telekom cu un fir adus de la stalp pana in casa la modemasa cum este la majoritatea, modemul precizez este tot de la telekom adica un modem HUAWEI Home Gateway mie imi merge tot la pcdar la mine vine problema de wifi eu am 5 telefoane in casa la care toate au optiunea de a se conecta la wifi dar cand aprind wifi la toate telefoanele nu imi apare acel semnal si precizez stau cu toate telefoanele exact langa modem uneori apare semnalul dar sta decat 5-10 min si cand apare nu imi merge sa ma conectez intru pe ele scriu parola corect la toate telefoanele si pe urma dau ok sau cum este acolo si imi scrie: Salvat. Securizat WEP sau ceva de genul si cateodata imi scrie Dezactivat am eliminat celelalte retele pe care eram conectat pe telefoane dar tot nu merge am chemat si niste prieteni cu telefoanele lor dar tot la fel nu stiu ce are am intrat si pe http://192.168.1.1/ sa incerc sa il fac dar tot nu merge nu stiu ce are pls help
Dau funda celui care ma ajuta sa remefiez aceasta problema