| anonim_4396 a întrebat:

Nintendo switch sau PS4? Care e mai bun?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

O masina sport sau un scuter pliabil. Care e mai bun? Depinde ce te intereseaza. Vrei exclusive de la Sony si sa joci majoritatea jocurilor popular? PS4.

Vrei o consola compacta care se poate conecta si la TV si iti place Pokemon, Mario si restul? Switch

| Maguraa713 a răspuns (pentru Wr3nch):

Ma interesează pentru 1-2 jocuri maxim, în principal minecraft, poate și fortnite. Atat

| Wr3nch a răspuns (pentru Maguraa713):

Pai atunci Switch, ca il poti lua cu tine oriunde vrei.

| Maguraa713 a răspuns (pentru Wr3nch):

Nintendo switch se poate conecta la laptop/ tv?

| anonim_4396 explică (pentru Maguraa713):

Da.

| Wr3nch a răspuns (pentru Maguraa713):

La tv da. La laptop nu poti conecta nici switch sau ps4 ca e port de iesire, nu de intrare.

| Maguraa713 a răspuns (pentru Wr3nch):

Multumesc!