| cr1571n3l a întrebat:

Niste jocuri misto sa mearga pe Nvidia Geforce FX 5500 cu 256mb @128bit,512 RAM pc3200 si Pentium 4 @3. 20GHZ
......cateva jocuri gen simulatoare cu autocare sau condus prin oras, tire daca se poate mersi.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa upgrade la RAM (1.5 GB sau 2) si ar trebui sa-ti mearga jocurile ded mai sus perfect

| cr1571n3l explică (pentru anonim_4396):

La ram o sa-mi fac upgrade, de jocurile alea am spus ca imi merg perfect, doar ca vreau niste jocuri similare cu alea, si daca stii vreun simulator cu autocare, masini mersi.

| MariusF23 a răspuns:

Ar trebui sa-ti mearga lejer Euro Truck Simulator. Un sfat ar fi sa-ti schimbi placa video. E VARZA!

| cr1571n3l explică (pentru MariusF23):

Nam de unde sa schimb placa video ca e pe AGP X-D si stiu ca e varza toata seria geforce fx... p[ana schimb si placa de baza. mai e mult, si euro truck mergea sacadat pe low... jalnic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru cr1571n3l):

Red Faction, un shooter care trebuie jucat
Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

| MariusF23 a răspuns (pentru cr1571n3l):

Gasesti destule pe okazii tongue si ieftine si bune dar ai grija sa nu-ti iei teapa

| cr1571n3l explică (pentru MariusF23):

Nu ma bag eu pe Okazii oh go on ca numa hoti sunt peste tot oh go on si am mai luat tepe x(

| frikk a răspuns:

Mai i-ati niste RAM
succeswinking

| cr1571n3l explică (pentru frikk):

La ram o sa-mi schimb pe 1 gb pc3200 doar ca momentan tin de 512..si daca stii vreun joc care merita jucat si sa-mi mearga astept raspuns, mersi

| frikk a răspuns (pentru cr1571n3l):

Asta e perfect pentru gusturile tale
monster truck
have fun love strucklove strucklove struck

| cr1571n3l explică (pentru frikk):

Mersi iau Monster Jam, e cu monster truck.