| UmbraDeVulpe a întrebat:

Niste servere de samp romanesti la care nu trebuie munca? Adica sa nu fie roleplay sau cum li se spune ca eu nu prea gasesc pe net

1 răspuns:
| listaservereeu a răspuns:

Salut, poți găsi o listă de servere SAMP aici: https://listaservere.eu/lista-servere-samp/
Și îți mai recomand serverele RPG, nu roleplay, cele de la B-Zone, Bugged, B-Hood și Nephrite. Le poți căuta pe pagina trimisă mai sus și vei găsi detalii despre jucătorii online, link către site-ul oficial etc.