| HoriaRBK a întrebat:

Niste sfaturi in care pot face mai multi abonati activi? As vrea sa raspunda cineva care are 1K+

canalul meu: https://youtube.com/c/horiamc/

Răspuns Câştigător
| alexandru5678 a răspuns:

Uite niste sfaturi pentru a creste in abonati mai rapid :
Din cate m-am uitat eu prin videoclipuri, acestea sunt ok din punct de vedere calitativ. Desigur Youtube-ul cere multa munca pentru indeplinirea numarului de abonati. Incearca sa faci live-uri zilnice, sa postezi videoclipuri cu jocuri pe care utilizatorii doresc sa le vizioneze ( jocuri in trending). Ultima dar nu o prea recomand este sa platesti pe un youtuber sa iti faca promovare, Atentie nu o sa ai asa multi abonati activi.
Bafta cu clipurile. Sper ca te-am ajutat,.