| ionutVUVUZELA a întrebat:

Nu credeam ca voi mai pune vreo intrebare aici dar asta e
am o problema cu fifa12 si anume eu in joc dau overwrite cand salveaza dar in my documents apar mai multe salvari cate una pentru fiecare chestia care am facuto.de exemplu:daca am ridicat volumul sunetului, cand ies din acel meniu jocul se salveaza singur iar cand ies jocul iar se salveaza, eu ii dau overwrite dar am mai multe salvari.care e problema? ca pana acum nu am patit asa ceva

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Sterge tot si incearca de la inceput ma refer in my documents

| ionutVUVUZELA explică (pentru AlinKun):

Hai, fii serioasa adica atat nu ma duce capu? am reinstalat fifa am incercat tot ce stiu si nimic