| IIIx333III a întrebat:

Nu de mult am primit admin pe un server de counter strike, de la un prieten de-al meu happy. Comenzile le stiu, dar as vrea sa mai stiu cateva chestii... asa, sfaturi. Pentru admini.

Si daca nu va suparati, intrati pe surf.LGG.ro si nu veti regreta.

Multumesc! happy

1 răspuns:
| Raducu95 a răspuns:

Asa ca sfat, iti spun 1)sa nu dai niciodata ban pe o clasa de IP
2) nu folosii niciodata amx_ban; ii va da kick cu reason : banned, folosesti amx_showip, iei ip si dai amx_addban ip timp
3)daca vrei sa surprinzi codatii incearca sa intri cu diferite nick-uri, le faci o " surpriza " happy
4)nu abuza ce comenzi

bafta!