| Andrei82u2 a întrebat:

Nu îmi da voie sa joc la division rivals, doar dacă pun un cod game pass. Ce sa fac ajutorrrr?

2 răspunsuri:
| Comunity a răspuns:

Esti pe xbox sau ps4? Am un prieten care are game pass pe xbox si are la dispozitie o gramada de jocuri si online, unele pe gratis, altele la reduceri, dar game pass-ul trebuie sa il plateasca lunar ca daca nu il plateste astfel nu se mai poate juca deloc decat locurile care le avea dinainte.

| Andrei82u2 explică (pentru Comunity):

Sunt pe xbox. Am cumpărat fifa dar online nu ma lasă să joc, doar draft. Division rivals și *** champions nu ma lasă să joc.