| AudAlbNegru a întrebat:

Nu imi merge netul. Modemul imi functioneaza...adica beculetele care trebuie sa fie aprinse sunt aprinse dar in bara acolo langa ceas unde iti aparesi daca iti merge netu

nu merge..va rog ajutatima...am incercat acea varianta cu cmd si scrii ping www.google.ro sau un site si imi zice ca nu s-a putut conecta...sau ceva de genul. Precizez ca am net de la romtelecom clicknet cu un modem "clicknet smart box". ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Pufulinna a răspuns:

Asa am si eu netul, cel mai bine e sa-i suni pe aia de la internet si ei iti vor da ceva cod sau iti vor spune ce trebuie facut. sau s-ar putea sa fie o problema temporara!

| AudAlbNegru explică:

Pufulinna, i-am sunat...au zis ca e problema la PC... spuneti-mi ce sa fac in afara sa ii sun ca am incarcat deja.