| MaeRi a întrebat:

Nu mai pot instala Batman:Arkham Asylum,l-am mai avut odata instalat dar cred ca nu s-a sters bine si nici nu mergea sa dau unistall din Programs and Features ca imi dadea o eroare ceva cu dll,apoi am cautat pe net ceva care sa stearga am folosit programu dar tot nu merge,cand dau sa instalez imi apare Play Game, Instal Directx, Exit. Install Game nu apare deloc...Ce pot face? HELP PLEASE T.T!

Răspuns Câştigător
| maadmaax a răspuns:

Daca este fisier iso ( pentru daemont tols, power iso si alte programe ce folosesc imagini virtuale), in my computer pe driver-ul in care se instaleaza dai explore si se deschide continutul documentului, acolo trebuie sa fie ceva de genul setup exe al jocului daca dai pe ala nu o sa mai ai probleme. Dar trebuie sa fie iso ca alt fel nu merge. Daca nu este descarca varianta iso.