| vadeniuc93 a întrebat:

Nu mai pot intra in "Find Servers" la Counter-Strike 1.6...dau click si nu se intampla nimic.
Funda

4 răspunsuri:
| Newbye a răspuns:

Probabil ai luat exterminate...cel mai sigur e sa reinstalezi jocul si in cazul in care vrei sa ai aceeasi configuratie intrii la cstrike si cauti fisierul config.cfg si aia e configuratia... apoi inlocuiesti configu de la noul cs cu vechiul confighappy

| vadeniuc93 explică (pentru Newbye):

L-am instalt nou si nu puteam sa intru in Find Servers

| Newbye a răspuns (pentru vadeniuc93):

Ai incercat sa scoti si alta versiune de cs...la urma urmei sunt o gramadawinking

| vadeniuc93 explică (pentru Newbye):

Sia revenit el singur laughing