| Xenoverse1 a întrebat:

Acum o saptamana am primit un bonus de loialitate 100 lei pe contul meu de Superbet si acum cand vreau sa plasez un pariu nu ma mai lasa, imi cere sa fac o depunere de bani reali dar la bonus mai am 81 lei, oare de ce nu mai pot paria din bonusul primit? Si acum nu pot depune nimic ca sunt închise agentiile.

4 răspunsuri:
| Xenoverse1 explică:

Acum am 0 la balanța nu mai inteleg.

| fana1vulpitza2000 a răspuns:

Nu e bine sa joci la jocuri de noroc

| stalin a răspuns:

Vezi dacă nu cumva bonusul nu e pentru cazino. Adică acel bonus îl poți rula doar la cazino. Nu și pentru a plasa pariuri.

| Xenoverse1 explică (pentru stalin):

Am plasat la pariuri nu la cazino.