| 19Mary19 a întrebat:

Nu mai pot sa caut nimic pe grupurile de pe Facebook deși înainte puteam. În orice grup din care fac parte, daca scriu un cuvânt in acel "search", imi scrie ca nu exista informatii. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Umm... raportezi problema la Facebook, nu e logic?
Noi nu putem face nimic, nu noi controlam site-ul si nici algoritmii de cautare.

| 19Mary19 explică (pentru LPCTSTR):

M-am gândit că am schimbat eu ceva din setari, din greseala, si de-asta am intrebat

| LPCTSTR a răspuns (pentru 19Mary19):

Imposibil.

| 19Mary19 explică (pentru LPCTSTR):

Multumesc frumos pentru sfat! Le-am scris absolut zilnic, până au rezolvat?

5 răspunsuri:
| Darky000 a răspuns:

Inseamna ca Acel cuvant nu a fost gasit, nu exista o.o

| 19Mary19 explică (pentru Darky000):

Indiferent ce caut... Nu gasesc nimic!