| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai pot sa sterg poze din calculator! Zice: Imposibil de sters... The file or directory is corrupted and unreadable! Ce sa fac?
Am incercat sa imi "curat" calculatorul cu Ccleaner, dar tot nu merge sa le sterg!
Am scanat si nu am virusi!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca cu Unlocker, de obicei acesta reuseste sa stearga ce nu reusesti altcumva. Succes si numai bine!

9 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Cu unlocker vei putea sterge orice doresti.
http://translate.google.ro/....../translate

| ihavenoidealel a răspuns:

Daca scanezi nu iti arata arat dar sigur e vreun program cu virusibig grin
mai bine restarteaza pc sau lasa pozele ca sunt amintiri frumoase:*

fundita?

| alexmircescu13 a răspuns:

Porneste in Safe Mode si incearca sa stergi asa. Daca nu reusesti, descarca programelul asta http://www.faravirusi.com/......n-windows/ Totusi cred ca ai virusi, sau malware. Descarca MBAM (Malwarebyte's AntiMalware) si da-i scanare completa. Actualizeaza antivirusul sau instaleaza unul nou, exista si gratuite care fac treaba bine (Avira, Avast). Succes!

| ares8 a răspuns:

Intra aici : http://www.vatif.com/cum/ si vei avea surpriza sa vezi multe lucruri interesante si mai ales utile.

| TarkaN a răspuns:

Reinstaleazal sau dai restart ai incercat? cel mai bun mod sa reinstalezi windowsu sunt corupte poate o sa-ti treaca dupa cateva zile sau saptamani mie asa mi-a fost funda?puppy dog eyes

| ProfulDeLaMate a răspuns:

Ba nu sunt temporare sau fişier sau director este corupt si invizibil poate

| dragonul96 a răspuns:

Da restart la pc si o sa mearga

| wolder a răspuns:

@BigBadWolf Lam restartat dar tot nu pot sa le sterg!

| Metin2zM a răspuns:

Restarteaza pc-ul si peurma inceaca iar. Asa imi face is mie la unele programe.