| IHateFacebook a întrebat:

Nu merge sa intru in drivere. Adica, cand dau dublu-click pe C sau D se deschide cu Open With... Nu stiu ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Se numesc partitii... e posibil sa ai probleme cu autorun-ul din cauza unor virusi. de alea greu mai scapi, sau cel putin eu nu puteam sa repar problema decat dupa ce am reinstalat windowsul. dar nu-ti fa griji. ca sa-ti acesezi datele tu dai un click dreapta pe partitia C: si dai click pe 'explore'.
Sau intri in Windows Explore (in Start/prograns/accesories) si deschizi de acolo ce vrei. recomand sa-ti scanezi calcul cat mai rapid pentru virusi

1 răspuns:
| Warr007 a răspuns:

E virus asa incet incet nu o sa se mai deschida nimic toate programele.exe nu o sa mai deschida, iti dau un sfat salveza ce ai de salvat si dai un rr la windows si daca vr sa intri in drivere fi atent faci asa : click dreapta pe computerul meu > propietati > manger dispozitive acol ai toate drivele funda