| WhoCares a întrebat:

Nu pot descarca sims 3 pe telefonul meu (samsung galaxy mini) si mi la trimis o colega dar imi spune ca nici o aplicatie nu poate deschide fisierul desi il am in telefon si imi spune acolo ca daca vreau sa joc trebuie sa il cumpar si am dat pe ok dar nu mi-a mers ce sa fac? funda

1 răspuns:
| delete8 a răspuns:

Salut nu merg orce jocuri pe Samsung galagi mini si eu am acelasi telefon si am niste jocuri luate de pe net terog funda