| pkpdionut a întrebat:

Nu pot sa ma conectez la unele servere de samp. Zice The server didn't respond, Retrying... am ultima versiune de samp (0.3z) si firewall-ul l-am oprit.Ce pot sa ii mai fac?

Răspuns Câştigător
| Nejmoq a răspuns:

1. IP incorect.
2. Serverul acela de SA:MP nu suporta versiunea pe care o ai tu.

2 răspunsuri:
| Nero a răspuns:

Verifica acolo in dreapta cand dai click pe server ce versiune de samp utilizeaza serverul respectiv. Daca problema persista incearca sa reinstalezi Samp-ul

| Acristinei_Valentin_1998 a răspuns:

Aceasta problema am avut-o si eu.Trebuie doar sa dezinstalezi SAMP-ul si sa il instalezi din nou si ai grija sa bagi corect ip-ul. Sper ca ti-am putut fi de folos.