| Dinu_Katy_1960 a întrebat:

Nu pot sa pun foto.pe 8 ball poll

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Salutare! Nu, nu poti sa pui, dar daca il joci logat dua contul facebook, jocul isi va lua poza automat de la poza de profil, si uite asa vei avea avatar in 8 ball pool happy

| YoChriss a răspuns:

Salut! Intri pe Miniclip, si iti faci cont daca nu ai, dand click in dreapta sus pe Sign Up. Poti sa te conectezi si cu contul de Facebook. Daca nu vrei sa ti se vada poza de profil de pe Facebook, dai click in dreapta sus pe numele tau si dai pe Edit Avatar si iti faci un avatar. avatarul va aparea peste cateva minute dupa ce l-ai salvat. Funda?