| Florintampau a întrebat:

Nu se mai incarca barn buddy pe hi5 dealtfel nici un joc.Acum o zi cand voiam sa intru pe hi5 imi tot aparea un mesaj despre un script, ala o fi cauza? Am deschis hi5 cu mozilla si la fel apare mesajul despre script si imi da o adresa www.json.org/json.as:1. Spuneti-mi va rog ce e de facut! Multumesc!

1 răspuns:
| EllyFMS a răspuns:

Deci.

Intra in joc si cand iti apare chestia aia cum ca s.ar incarca apasa pe iconita din stanga cu Barn Buddy[stii aia de acolo. 'emblema jocului' gen.]. si iti va pornii

Funda?