| gHioo a întrebat:

Nu stie cineva cum pot sa remorchez masini cu tractorul la san andreas pe laptop?

Răspuns Câştigător
| Benyb a răspuns:

Salut,ma, mai intai trebuie sa iti reglezi butoanele. vezi ca sa-r putea sa fie pe tasta 8 si 2 de la tastatura numerica(daca ai la laptop asa ceva) cel putin asa am eu.nu stiu daca asa erau de la inceput sau daca le-am reglat eu.da daca nu merge uite id ul meu-benybenyamyn. si iti dau salvarile mele de la joc pe mess. S[er ca ti-am fost de folos. Bafta!