| Chiriac_Alexandru_2000 a întrebat:

Nu stie cineva un site pe care as putea castiga coduri de steam sau xbox gratis uitandu-te la video-uri sau facand lucruti de genul asta fara suwayuri. Orce site înafara de ebonus.gg si bananatic.eu.

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Nu există. Nu-ți dă nimeni coduri pe gratis, pentru că în primul rând ar pierde prea mulți bani dându-le pe gratis, și în al doilea rând, s-ar fi înscris milioane de useri.

| Chiriac_Alexandru_2000 explică (pentru Gonrax):

Dar pe ebonus.gg te uiti la video-uri si castigi bani cu care cumperi.
Daca te uiti la video-uri primesti o parte din banii castigati de pe urma lui. Deci nu e o pierdere. Singurul lucru pierdut e timpul tau ca te uiti la video-uri. Deci un site ca acesta ar putea exista.