| Anto100 a întrebat:

Nu stiu cate episoade are sweet flirt. Voi stiti? Si daca mai stiti cand se lanseaza episodul 7.

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Am vazut in sweetflirt varianta engleza este si episodul 20. Am auzit ca se lanseaza odata la 2 saptamani, trebuie tradus + ca au nu stiu cate finaluri diferite.

4 răspunsuri:
| Anto100 explică:

Va rog cel putin raspundeti-mi cu nu stiu! Va rogggggggggggggggggggggg!

| Anto100 explică (pentru AtateaConditii):

Multumesc, dar este numai pana la episodul 20?

| AtateaConditii a răspuns (pentru Anto100):

Nu, pana acolo s-a lansat doar. Sper sa fie ceva mai erotic pe parcursrolling on the floor.

| Anto100 explică (pentru AtateaConditii):

Haios! Mersi!

| AtateaConditii a răspuns (pentru Anto100):

Am vazut in sweetflirt varianta engleza este si episodul 20. Am auzit ca se lanseaza odata la 2 saptamani, trebuie tradus + ca au nu stiu cate finaluri diferite.