| DarkySkuL a întrebat:

Nu stiu daca este categoria potrivita dar cel putin are legatura
Cand doresc sa-mi creez un site am trebuie sa am ca si poza designul paginii sau il fac acolo cand creez pagina.mai exact cum imi pun designul meu la pagina de net?

1 răspuns:
| Vali5681 a răspuns:

Program pentru incepatori de facut site-uri ii Adobe Dreamweaver.
Uita-te pe youtube tutoriale si daca vrei doar un site mic cauta pe ceva site-uri care ofera domeniu web gratuit spatiu de stocare...
Daca doresti sa fie o pagina web la care sa se poata utilizatori si loga trebuie sa stii si putin PHP, HTML pentru ca Dreamweaver-ul nu prea poate lega site-ul la o baza de date MySQL, care ai nevoie pentru a avea un site cu logare.