| closed a întrebat:

Nu stiu daca stiti, dar la versiunea 8 a yahoo messenger, de fiecare data cand scriai ceva iti aparea numele, de la versiunea 9 in colo apare doar o data numele, dupa care restul lucrurilor care le scrii apar in jos. Sper sa intelegeti.
gen cum apare la 8 :
Nume : blablabla
Nume : asdasdasd
O data am apasat din greseala niste taste, nu stiu ce am facut si am reusit sa fac sa apara de fiecare data numele si la 11. Stie cineva combinata de taste? Sper ca ati inteles ceea ce vroiam sa spun.

1 răspuns:
| BigCode a răspuns:

Nu înţeleg de ce vrei sa iti apara numele de fiecare data cand scrii câte ceva. In general pentru versiunea de messenger 9 numele apare cand deschizi o noua convorbire sau dupa ce interlocutorul iti trimite un mesaj. Nu cred ca exista o astfel de combinatie de taste. totusi poti gasi toate optiunile la preferinte sub meniul "messenger". Sper ca ti+am fost de ajutor.