| Sorin1337 a întrebat:

O carcasa pentru un ryzen 5 3600, 2060, msi b450m pro-vdh max si o sursa corsair cv650?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Ce-i cu astea două?
- le vinzi?
- le donezi?
- le-ai găsit in șanț sau ce?

| Sorin1337 explică (pentru sierra1):

rolling on the floor)))))))))) esti prost rau sa mi trag palme de nu

| Sorin1337 explică (pentru sierra1):

Daca scrii cu diacritice si cratime pe internet nu te face deloc mai desteptrolling on the floorprobabil de pe santier scrii astea, dar te las ca exista si oameni care au doua nuci in loc de creier

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns (pentru sierra1):

A întrebat de o carcasa pentru aceste componente, dar practic nu contează ce componente pui în carcasa, orice carcasa cu un airflow bun e ok... Dar nu mai răspunde aiurea