| korgpa2 a întrebat:

O parere despre aceasta unitate? 6 GB RAM, procesor AMD Athlon 64 x2 dual core 6000+ 3.0 GHz si placa video ATI Radeon X1200 series care ruleaza pe 256 MB cu memorie totala de 1500 MB.

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Sper ca ai bani de factura serioasa la curent... plus de asta, placa video e o nulitate. Bine, si procul e trecut de-acuma, dar o mai merge vreo citeva luni.

| Jipa95 a răspuns:

Este ok in afara de chip-ul grafic. Pune o placa video dedicata pe el, si ai putea juca decent o multime de jocuri.

| korgpa2 explică (pentru Jipa95):

Ce placa video imi recomanzi? Dar ca sa pot sa joc macar pes 13

| GeoGeo6566 a răspuns:

Bunicica

| supLLy a răspuns:

Este bun pe langa al meu