| adimancool a întrebat:

O sa fiu scurt si la obiect caut : un metin cu rate 700-800 MINIM, cu accesorii+9 in shop si otel si batalie :d sa intre bonusurile binisor. Funda la cel mai bunwinking

3 răspunsuri:
| Jackster a răspuns:

Metin2 Steel.

Lasati-l dracu de metin. Sunt atatea MMORPG-uri super tari ca AION sau Forsaken Gods si voi va jucati tampenia asta?

| adimancool explică (pentru Jackster):

Cel mai retardat metin e steellaughing zi-mi tu un joc mmoprg in romana super tare cu questuri iteme skiluri si restul si ma bag pe elhappy siti dau si funda

| Jackster a răspuns:

AION, Forsaken Gods, Lord of the Rings Online.

Toate sunt foarte foarte tari, dar nu sunt sigur ca sunt in totalitate in romana.