| a12 a întrebat:

O SA IMI MEARGA call of duty black ops am
WINDOWS 7
RAM 2 GB
nVIDIA geforce 8400 gs
procesor: pentium dual core 2, 7 Ghz
Si am incercat modern warfare 3 si a mers foarte bine

6 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Iti merge 100%... daca ti-a mers Call Of Duty Modern Warfare 3, vei putea rula orice versiune anterioara al acestui joc.

| BayazidFulgerul a răspuns:

Man, o sa iti mearga, la ce PC tunat ai, il rulezi la cerintele recomandate

| a12 explică (pentru BayazidFulgerul):

Dar la black ops 2

| BayazidFulgerul a răspuns (pentru a12):

Warfare 3 = cele mai mari cerinte din seria CoD.Deci da, o sa iti mearga

| Ovidiutzul19 a răspuns:

Nu prea cred ca iti mergeuite: OS: Windows Vista SP2 or Windows 7
Processor: Intel Core2 Duo E8200
2.66 GHz or AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz
Memory: 2 GB for 32-bit OS or 4 GB for 64-bit OS
Graphics: Nvidia GeForce 8800GT 512 MB or ATI Radeon HD 3870 512 MB
DirectX®: 9.0c
Hard Drive: 16 GB HD space
Sound: DirectX 9.0c compatible

Iti trebuie ge forge 8800 iar tu ai 8400 ca eu il am pentru pc si am detalii despre el dar daca tot il vrei pot sa ti-l dau Add: burduja_ovidiu si te ajut pe mess sa ti-l downlodezi. Funda?

| A555d a răspuns:

Garantat, o sa-ti mearga!