| DAN_2673 a întrebat:

O sa imi mearga scadent Grand Theft Auto IV Episodes From Liberty City scadent daca am:
Windows 7 ultimate 32biti
Procesor:Intel Pentium Dual Core E2160 @1.80Ghz (2CPUs), ~1.80Ghz
2GB RAM
PLACA VIDEO: 1gb
Radeon x300/x550/x1050
am scris cum scrie la "dxdiag"
Daca imi merge scadent o solutie
FUNDA PRIMUL RASPUNS BUN!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de un upgrade la procesor care indeplinesste minimul la cerinte.
De asemenea ar fi recomandat sa ai 4 gb ram pe windows 7 ca sa nu ai probleme pe viitor.
O placa video Radeon seria 5xxx ar fi suficient sa-l bagi la maxime, cred.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Vezi si singur aici!
www.systemrequirementslab.com/cyri/

| username a răspuns:

Nu indeplinesti cerintele. Placa video e foarte slaba si procesorul e slabut. Daca ai avea o placa video mai buna ai putea juca decent cu setarile la minim-mediu.

| DAN_2673 explică:

O sa imi mearga scadent Grand Theft Auto IV Episodes From Liberty City daca am:
Windows 7 ultimate 32biti
Procesor:Intel Pentium Dual Core E2160 @1. 80Ghz (2CPUs), ~1. 80Ghz
2GB RAM
PLACA VIDEO: 1gb
Radeon x300/x550/x1050
am scris cum scrie la "dxdiag"
Daca imi merge scadent o solutie
FUNDA PRIMUL RASPUNS BUN!